Portal www.obrona.waw.pl

Praca licencjacka
Tzw. licencjat lub po prostu praca dyplomowa. Co powinna zawierać ??

Praca licencjacka (potocznie licencjat), to Twoja pierwsza praca naukowa. Na pewno zastanawiasz się, co w niej powinno być ? (jeżeli seminaria nie pomogły Ci znaleźć odpowiedzi na to pytanie). Zasadniczo jest ona zupełnie różna od prac zaliczeniowych. Jest to praca o charakterze naukowym, która ma być Twoim pierwszym krokiem w świecie nauki akademickiej. Bez względu na kierunek studiów i przedmiot jej zainteresowania, powinna charakteryzować się:

.....powinna także spełniać szereg wymagań formalnych.

Cała trudnośc w pisaniu pracy licencjackiej, plega na właściwym sformułowaniu jej celów i przygotowaniu własciwego planu/konspektu. Jednak nie wszyscy promotorzy wymagają od swoich studentów przygotowania konspektów. W rzeczywistości, wszystko sprowadza się do umiejętnego połaczenia części teoretycznej z częścią praktyczną, w taki sposób by zrealizować postawione cele (udowodnić/obalić hipotezę). To niestety nastręcza wielu trudności. Wielu studentom zdarza się, popełniać błedy w tym miejscu. Konieczne jest przygotowanie całej części badawczej od początku.
Kolejnym problemem jest opracowanie wyników, w sposób pozwalający na wyciąganie wniosków. Wnioski te w połaczeniu z częścią teoretyczną pracy pozwalają na sformułowanie sensownego zakończenia. Oczywiście część teoretyczna i część empiryczna musi tworzyć jedną sensowną całość. To jednak nie wszystko....można by wiele napisać na temat wymagań pracy licencjackiej.

Proponujemi więc, że przygotujemy dla Ciebie wzór Twojej pracy licencjackiej

Proponujemy Ci przygotowanie:

wzoru pracy licencjackiej
tzw. wzorcowej pracy licencjackiej

Przygotowany przez nas wzór będzie spełniał Twoje szczegółowe wytyczne i oczekiwania,
tak by mógł potem posłużyć Ci za wzór Twojej pracy.

Dzięki temu będzie Ci łatwiej przygotować Twoją pracę.
Zrobisz to szybko, łatwo i przyjemnie.

NAPISZ DO NAS !!


Copyright by www.sesja.waw.pl © 2006-2008 Wszelkie prawa zastrzeżone                                                    Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

 |  START |  OFERTA |  REGULAMIN |  KONTAKT |  LINKI |  MAPA STRONY |